Quo vadis, femina?

Quo vadis, femina?

Są 2 świata:

w jednym kobiety desperacko próbują zdobyć mężczyzn, a potem nie śpią nocami myśląc, jak ich zatrzymać, tracąc cały swój czas i siły na to, by zrozumieć, co on ma w głowie, jak zdobyć jego względy, miłość, pieszczoty itd. Brakuje im czasu i sił na samych siebie, dbają o siebie tylko na tyle, żeby zwrócić na siebie uwagę mężczyzny. Są nieszczęśliwe, zatroskane, a często nawet wściekłe na mężczyzn za to, że poświęcają im całe swoje życie, a przecież one wcale nie żyją dla siebie!

w drugim kobiety cieszą się z okazywanej miłości i troskliwości mężczyzn, czują się potrzebne, ważne, niezastąpione i upragnione. One nigdy nie mają żadnej wątpliwości, podejrzeń i niepewności co do uczuć swoich mężczyzn. Cieszą się każdym dniem przeżytym wspólnie, są wsparciem dla siebie, na dobre i na złe. Spędzają swoje życie w miłości, a nie w walce. Cały świat jest jakby u ich stóp. Potrafią rozwiązywać problemy i z łatwością osiągają swoje cele. Wywołują zachwyt i podziw u mężczyzn. Łatwo i pewnie poznają właściwych mężczyzn, a następnie wybierają najlepszych wśród nich.

Jak myślisz, dlaczego?

Dlaczego niektóre kobiety cieszą się względami mężczyzn? To dla nich mężczyźni są „gotowi na wszystko”, to one dostają „gwiazdkę z nieba”. Inne pozostają wciąż samotne.
Dlaczego niektórym kobietom mężczyźni oferują szczęście, miłość, troskę, a innym – tylko obietnice?
Dlaczego z jedną kobietą mężczyzna jest w stanie osiągnąć szczyty, a z inną – wpaść do przepaści?
Dlaczego niektóre kobiety mogą oczarowywać najlepszych mężczyzn, a inne boją się nawet spojrzeć na mężczyznę, który im się podoba?

Gdzie tkwi tajemnica kobiet, które łatwo i pewnie poznają i pozostają z właściwym mężczyzną?
Być może, istnieją jakieś specjalne, magiczne „sztuczki”? A być może… POTRAFIĄ czuć się wspaniałymi kobietami i właśnie w tym stanie poznawać mężczyzn i budować relacje swoich marzeń?

Czy Ty również tego chcesz?

Czy chcesz być wspaniała i pewną siebie Kobietą? Przyciągać jak magnes właściwych mężczyzn po to, by wybrać tego Jedynego, kochanego, najlepszego dla Ciebie, do szczęśliwego życia razem?

Rozwodka.net zaprasza Cię do Drugiego Świata, pełnego niespodziewanych zmian, nieuniknionych upadków i ekscytujących wzlotów, dojrzałych decyzji i trafnych wyborów. Rozgość się i czuj się jak w domu!

*Autorka nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne zmiany w życiu mogące być następstwem wykorzystania publikowanych narzędzi i informacji. Działania i decyzje Czytelników powinny być podejmowane na własną odpowiedzialność. Każdy komentarz zawierający negatywne wypowiedzi wymierzone przeciw godności osobistej innych osób będzie natychmiast usuwany.